Žibintų paroda „Dalinkis ŠV. Kalėdų šviesa ir šiluma“
Paskelbta: 2018 gruodžio 10
20181203_112524

Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos specialiųjų ugdymosi poreikių mokiniai dalyvauja respublikinėje kalėdinių žibintų parodoje „Dalinkis ŠV. Kalėdų šviesa ir šiluma“. Parodą organizuoja Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centras

Šio renginio tikslas – skatinti ugdytinius puoselėti gėrį, grožį bei dalintis stebuklinga Kalėdine šviesa ne tik su savo artimaisiais, bet ir su kitais žmonėmis, pasidalinti Kalėdinių žibintų šviesa su vienišais bei socialinių įstaigų gyventojais.

Mokiniai lydimi specialiosios pedagogės, klasių auklėtojos bei mokytojos padėjėjos savo darbus nuvežė parodos organizatoriams. Kelionės tikslas buvo ne tik pristatyti savo darbus, tačiau taip pat aplankyti Gelgaudiškio dvarą bei susipažinti su specialiojo ugdymo centro „Šaltinio“ bendruomene. Atvykus į svečius laukė malonus ir šiltas sutikimas. Mokiniai buvo pakviesti į multisensorinį kambarį. Įstaigos psichologė pateikė užduotis, kurias reikėjo atlikti interaktyviame ekrane, mokinai galėjo išbandyti, kaip veikia sienos skydas, taip pat pabandė nusiraminimo palapinės galimybes, atliko įvairius pratimus, skirtus balansavimui ir koordinavimui lavinti.

Po pratybų mokiniai buvo vaišinami gilių kava. Gilių kavą „Šaltinio“ centro mokiniai gamina patys, todėl mes turėjome galimybę išgirsti istoriją, kaip gimsta kava.

Vėliau apžiūrėjome „Šaltinio“ centro klases, bendrabutį, pasivaikščiojome po dvarą bei jo apylinkės, apžiūrėjome Kalėdines eglutes, kurias puošia Gelgaudiškio bendruomenės nariai.

Spec.pedagogė E.Zaksienė

received_787909811549930received_1018299388352476