Visada laukiamos

Šiemet pasitinkant naujuosius mokslo metus gimnazijoje vyko šventinis posėdis, kurio metu administracija bei mokytojai ne tik aptarė abiturientų pasiekimus, dalinosi informacija bei ruošėsi prasidedantiems mokslo metams, bet ir pagarbiai atsisveikino su ilgus metu gimnazijoje dirbusiomis mokytojomis – matematikos mokytoja metodininke Laimute Dūdėniene ir vokiečių kalbos mokytoja metodininke Nijole Miškinyte. Matematikos bei užsienio kalbų metodinės grupės apžvelgė mokytojų svarbiausius veiklos momentus, džiaugėsi kartu praleistomis akimirkomis. Direktorius Jonas Kietavičius įteikdamas gėles Laimutei Dūdėnienei ir Nijolei Miškinytei linkėjo nepamiršti gimnazijos bei išreiškė viltį dar ne kartą matyti mokytojas mokykloje dalinantis patirtimi su dirbančiomis mokytojomis ar tiesiog užsukus į gimnaziją švenčių proga.