Virtualus turas po žymiausias JAV vietas
Paskelbta: 2020 balandžio 28
dav

Balandžio 24 dieną, penktadienį, II c klasės mokiniai kartu su anglų kalbos mokytoja Vita Sadauskiene bei geografijos mokytoja Violeta Bakšiene dalyvavo integruotoje geografijos bei anglų kalbos pamokoje. Pamokos tikslas- aplankyti  JAV įžymiausias vietas, virtualaus turo pagalba ir jas pristatyti anglų kalba. Mokiniai buvo suskirstyti į grupes, kiekvienai grupei buvo paskirta skirtinga JAV dalis. Naudodamasi programa „Google Earth“, kiekviena grupė sukūrė virtualų turą aplink paskirtą JAV dalį. Google Earth“ programa bei „Google“ žemėlapiai suteikė galimybę virtualiai pasivaikščioti Niujorko gatve ar kopti Didžiojo kanjono šlaitu.

Netradicinėje pamokoje dirbdami grupėse, atlikdami praktines užduotis, mokiniai ne tik pasitikrino savo geografijos ir anglų kalbos žinias, bet ir ugdė bendrąsias kompetencijas, praturtino savo žodyną, kartografinius įgūdžius. Įsitikinome, kad darbas grupėse integruotoje veikloje padeda ugdyti mokinių individualią atsakomybę komandinio darbo metu, atlikti tam tikras funkcijas bei objektyviai vertinti savo ir kitų darbo rezultatus. Mokiniai buvo pilnaverčiai mokymo proceso veikėjai, o ne tik ramūs stebėtojai.

Ne tik mokiniai, bet ir mokytojos džiaugiasi pavykusia dinamiška ir kūrybiška pamoka.

Gimnazijos informacija

dav
dav

dav

dav

dav