Viktorina LR Seime
Paskelbta: 2018 gruodžio 10
Bendra nuotrauka_viktorina2018-12-05_Seime_a. Andrius Petrulevicius

Trečiadienį, gruodžio 5 d., mūsų gimnazijos mokiniai Rūta Tamanauskaitė, Emilija Zapareckaitė, Silvestras Buiko ir Martynas Kazlauskas, sutelkti į komandą “Lentvario Aktyvistų Frontas” istorijos mokytojos Vaivos Urbelionienės, dalyvavo viktorinoje LR Seime. Viktorina „Vieni iš daugelio: 1918 m. vasario 16-osios Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarai – valstybės kūrėjai“ buvo organizuota minint Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį ir pasitinkant Lietuvos Respublikos Steigiamojo Seimo 100-metį. Jau antrus metus tokioje viktorinoje dalyvaujanti komanda varžėsi su geriausiais šalies mokyklų istorikais atsakinėdami į klausimus, nagrinėdami istorijos šaltinius, kapitonų žaibo turnyre  ir viešojo kalbėjimo rungtyje. Pastarojoje sublizgėjo komandos oratorius M.Kazlauskas, o komandos kapitonė buvo R.Tamanauskaitė. Vertinimo komisiją sudarė Kovo 11-osios Akto signatarai, Lietuvos istorijos mokytojų asociacijos pirmininkė, istorikai-mokslininkai. Kaip ir pernai, viktorinos organizatoriai apdovanojo dalyvius, be to gimnazijos istorikai pasitikrino savo žinias ir patyrė daugybę puikių akimirkų. Dėkojame puikiai komandai, kad garbingai atstovauja gimnaziją. Lauksime naujų iššūkių ir organizatorių pasiūlymų.

Gimnazijos informacija

IMG_6697davdavdavdav