Viktorina „CHEMIJA LINKSMAI“

Šių metų gegužės 19 dieną vyko, chemijos vyresniosios mokytojos Stadalnykienės Nijolės ir Ib klasės mokinių paruošta, chemijos viktorina „Chemija linksmai“ tarp aštuntų klasių. Viktoriną sudarė keturi etapai. Pirmame etape aštuntokai turėjo pristatyti savo komandą, emblemą ir atliktus namų darbus, išaugintą kristalą. Antrame ir trečiame etape jų laukė kryžiažodiai, kūrybinės užduotys, klausimynas ir  kitos linkmos užduotys. Ketvirtas etapas – bandymų etapas. Klasės pilstė vandenį užrištomis akimis, turėjo išsiaiškinti daug įdomybių: kodėl viename vandenyje kiaušinis plūduriuoja, kitame paskendęs, kodėl vienu buteliu įmanoma pripūsti balioną, kitu ne. Viską stebėjo ir vertimo vertinimo komisiją, kurią sudarė tiksliųjų, socialinių bei gamtos mokslų ir švietimo pagalbos ugdymo skyriaus vedėja, socialinė pedagogė, Zaksienė Edita,  vyresnioji socialinė pedagogė Jastrebova Natalija ir dvi vienuoliktokės. Nugalėtojus apdovanojo humanitarinių mokslų, technologijų, menų ir dorinio ugdymo skyriaus vedėja, etikos mokytoja metodininkė, Daiva Prakapaitė. Pirmą vietą viktorinoje užėmė 8a klasės mokiniai, antrą vietą – pusę taško atsilikę 8c klasės mokiniai, trečią – 8b. Nors renginys truko visą valandą, mokinius tai neišgąsdino, jie puikiai praleido laiką ir išėjo pasisėmę geros nuotaikos ir naujų chemijos žinių.

Viktorija Sava