Vertybių ugdymas UNESCO mokyklose
Paskelbta: 2019 kovo 5
20190228_142714

2019 m. vasario 28 d. Lentvario M.Šimelionio gimnazijos 7c klasės mokiniai drauge su anglų kalbos mokytoja Jekaterina Vasilevskiene dalyvavo konferencijoje-viktorinoje „Vertybių ugdymas UNESCO mokyklose“, vykusioje Kauno „Dainavos“ progimnazijoje. Renginys buvo skirtas Laikinosios sostinės šimtmečiui paminėti. Jame dalyvavo visos ASPnet tinklui priklausančios švietimo įstaigos. Mokiniai skaitė pranešimus apie tai, kaip yra puoselėjamos UNESCO vertybės jų mokyklose, išgirdo įdomių faktų apie Kauno tarpukario architektūros ypatumus ir ypatingą kultūrinę reikšmę bei sudalyvavo komandinėje viktorinoje apie Kauno senamiestį. Mokiniai sužinojo daug įdomių, niekur iki šiol negirdėtų faktų apie Kauną, pabendravo su kitų ASPnet mokyklų mokiniais ir grįžo kupini malonių įspūdžių!

Gimnazijos informacija

20190228_143642