Vasario 16-oji – mūsų stiprybės diena

Vasario 16-oji  mūsų stiprybės diena, jungianti dabartį su praeitimi, neatsiejama nuo pagarbos savo tautos istorijai.  Minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną  Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijoje vyko įvairūs renginiai. Vasario 12 d. mokiniai tikrinosi Lietuvos istorijos žinias nacionaliniame ,,Lietuvos istorijos žinovo konkurse“. Vasario 13 d. gimnazijoje lankėsi žurnalistas, fotografas Klaudijus Driskius. Mokiniai turėjo galimybę susipažinti su fotografijų paroda, kuri buvo skirta laisvės kovų dalyviams-partizanams. Visų klasių mokiniai kartu su gimnazijos direktore Vida Lesauskiene dalyvavo patriotinių dainų koncerte. 5-8 klasių mokiniai buvo pakviesti į trispalvės akciją gimnazijos kieme. Mokiniai ne tik dalyvavo renginiuose, bet ir padėjo puošti tautinių spalvų karpiniais ir širdutėmis savo mokyklą. Tai pati svarbiausia mūsų šventė. Švęskime Laisvę, jauskimės Laisvi. Saugokime tai, kas buvo įžiebta 1918 m.

Su Vasario-16-ąja!

Istorijos mokytoja Regina Bučinskienė