Užsienio kalbų savaitė
Paskelbta: 2019 gruodžio 23
uz1

Gruodžio 9-13 dienomis, gimnazijoje vyko jau tradicinė tapusi Užsienio kalbų savaitė, kurios metu vyko įvairiausios veiklos, susijusios  su užsienio kalbomis bei kitų šalių tradicijomis. Užsienio kalbų savaitė prasidėjo labai darbingai.

Pirmadienį  mokykloje prasidėjo raštingiausio mokinio konkursas. Visi mokiniai, nuo 5 iki 12 klasės rašė diktantus, kuriuos paruošė gimnazijos anglų ir vokiečių kalbos mokytojos. Išanalizavus diktantų rezultatus, nugalėtojais buvo paskelbti šie mokiniai:Deimantė Tosltych 5b, Mantas Saveiskis 5a, Elinga Minderytė 6a, Agnė Jurkevičiūtė 6b, Emilija Lučinskaitė 6a, Sandra Ramaškaitė 6c, Urtė Stefanovičiūtė 6c, Saulė Dobrovolskaitė 6b, Justas Kezys 7a, Arminas Prušinskas 7a, Arminas Prušinskas 7a, Lukas Barasa 7c, Gabrielė Muravskytė SUP, Artūras Bira SUP, Aistė Baublytė IIc, Irmantė Kozlova Ia (vokiečių k.), Mantas Kvetkauskas IIIa, Aistė Tamašauskaitė IVa, Giedrė Debesytė IIa (Vokiečių k.).

Antradienis – Olimpiadų diena. Vyko net dvi I-II klasių olimpiados: anglų ir rusų ir III klasių anglų kalbos olimpiada. Rusų kalbos olimpiadoje dalyvavo 11 mokinių, o nugalėtojais tapo: Zumas Dominykas Ia (I vieta), Vitalija Ališauskaitė Ib (II vieta) ir Gabrielė Janulevičiūtė Ib (III vieta).  I-II klasių anglų kalbos olimpiadoje dalyvavo 10 mokiniai, o Austėja Maslauskaitė Ic  ir Austėja Dobrovolskaitė IIb, atstovaus gimnaziją rajoninėje olimpiadoje. III klasių olimpiados nugalėtojais tapo Kirilas Šeršniovas IIIb ir Rėjus Vasiljevas IIIa, šie mokiniai atsovaus gimnazijai rajone.Gimnazijos mokytojų kambarys pasipuošė 6-tų ir 7-tų klasių mokinių darbais „ABĖCĖLĖ“  bei „ATVIRUKAI“, kuriuose labai originaliai buvo pavaizduota kirilica. Taip pat gimnazijos rusų kalbos mokytojos organizavo rusų kalbos bandomąjį egzaminą, kurį laikė 14 mokinių.

Trečiadienį 7a klasės moksleivės Ugnė Rudytė bei Aurėja Kolenda, kartu su anglų kalbos mokytoja Julita Sabolevskytė, vyko į Rūdiškes, kur vyko rajoninis anglų kalbos konkursas „Poetry Recitation Contest 2019“. Mokinių deklamuojami eilėraščiai apie Kalėdas, žiemą, sniegą sukūrė jaukią bei šiltą atmosferą. Džiaugiamės, jog mokiniai mokosi eilėraščius anglų kalba, geba perteikti emocijas, lavina savo kūrybiškumą ir įveikia scenos baimę. O gimnazijoje I-II klasių komandos rungėsi viktorinoje „Ką žinau apie Didžiają Britaniją“ per „Kahoot“ platformą. Po įtemptos kovos pergales iškovojo šios komandos: IIb klasė – I vieta, IIa – II vieta ir Ia  – III vieta.

Ketvirtadienį 8-tų klasių moksleiviai rungėsi rusų kalbos mokytojų organizuotoje viktorinoje „Ką aš žinau apie Rusiją?“. Ji tapo jau tradiciniu renginiu. Viktorinos metu pralaimėjusių nebuvo, nes visos trys komandos buvo puikiai pasiruošusios.

O penktadienį pertraukų metu skambėjo įvairios Kalėdinės dainos anglų, rusų, vokiečių bei prancūzų kalbomis, o norintys galėjo pasilepinti tikra angliška arbata su pienu, kurią paruošė Ia klasės mokiniai kartu su anglų kalbos mokytoja Irmante Jakimčike.

Užsienio kalbų metodinė grupė

unnamed

cof

cof

cof