UŽ 2019 METŲ REZULTATUS PAGERBTI RAJONO SPORTININKAI

Sausio 24-osios pavakarę Trakų rajono savivaldybės posėdžių salėje vyko tradicinis renginys, kuriame paminėti ir prisiminti Trakų rajono sportininkų, trenerių, komandų kitų su kūno kultūra ir sportu susijusių žmonių pasiekimai už 2019 metus.

Nominantai pegerbimui atrenkami pagal pateiktas kandidatų anketas.

Renginį nuotaikingu kūriniu pradėjo Trakų meno mokyklos pučiamųjų instrumentų duetas (vadovas Arvydas Mišeikis), sveikinimo žodį tarė Trakų rajono savivaldybės merės pavaduotoja Marija Puč.

Padėkos už aukštų sportinių rezultatų siekimą ir Trakų rajono garsinimą įteiktos sportininkams Kotrynai Mickūnaitei, Martynui Aliukoniui, Liepai Venclovaitei, Kamilei Sudnikovičiūtei, Karoliui Šumskui, Jaromnirui Šusterov, Karoliui Fedorovičiui, Justui Fedorovičiui, Žilvinui Šidlauskui, Marekui Polkovskij, Dainiui Matyžonok, Mantvydui Jurošiui, Sergejui Trukšin, Nikolajui Krisko, Tomui Varnui.

Už aukšto meistriškumo sportininkų ruošimą ir Trakų rajono garsinimą apdovanojimai skirti treneriams Dariui Patrikauskui ir Sigitui Klerauskui. Už atsakingai atliekamą darbą – kūno kultūros mokytojai Ramutei Kontorovičienei. Už kūno kultūros ir sporto propagavimą Trakų rajone sporto entuziastams Redai Kontorovičienei, Albinui Luškevičiui, Karoliui Kierui ir VšĮ „Randonieriai“. Už sporto propagavimą, aukštų rezultatų siekimą ir Trakų rajono garsinimą – Trakų KKSC irklavimo aštuonvietei, Lentvario M. Šimelionio gimnazijos merginų tinklinio komandai ir gatvės gimnastams „Street workout Bijūnai“. Už paramą Trakų rajono sportui – Kęstučiui Kancleriui, Ruslanui Tunčikui, Vytautui Laniauskui ir Algirdui Uscilai.

2019 metų sportininkais pripažinti Jurgita Slugevičiūtė (muaythai), Domas Bareika (baidarių-kanojų irklavimas), Birutė Kavalskienė (jėgos trikovė), Marijus Butrimavičius (triatlonas), metų trenere – Rasa Kudabienė (baidarių kanupolas), metų komanda – KKSC baidarių kanupolo komanda.

Nominantams atminimo taures ir simbolines dovanas teikė merės pavaduotoja Marija Puč, KKSC direktorius Mindaugas Čiras ir merės patarėjas Tomas Naktinis.

Nuoširdžiai džiaugiamės rajono sportininkų pasiekimais, linkime siekti dar didesnių aukštumų, propaguoti kūno kultūrą, sportą, sveiką gyvenseną, siekti masiškumo, rėmėjams ir toliau rasti galimybių remti sportą. Mes irgi toliau kiek galėdami prisidėsime bei ieškosime galimybių dar labiau prisidėti prie dar aukštesnių ir gausesnių rezultatų siekimo.

Šarūnas Ūsas

Kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pavaduotojas