Trijų Karalių apsilankymas
Paskelbta: 2018 sausio 8
darzelis

Trys Karaliai –ši šventė minima sausio 6-ąją dieną. Tai tradiciškai laikoma visų žiemos švenčių pabaiga, kai nupuošiamos eglutės ir visos kalėdinės dekoracijos tampa nebereikalingos  iki kitų metų. Trys Karaliai aplankė gimusį kūdikėlį Jėzų: ,, Įžengę į namus, pamatė kūdikį su motina Marija ir parpuolė ant žemės, jį pagarbino. Paskui jie atidengė savo brangenybių dėžutes ir davė jam dovanų: aukso, smilkalų ir miros“ (Mt 2,11).

Sausio 5 dieną mūsų gimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes taip pat aplankė Trys Karaliai su komanda. Ši graži ir nuotaikinga popietė prasidėjo giesme ,,Tyli naktis“, vaikai giedojo susikaupę ir jausdami pagarbą gimusiam Išganytojui. Vaikučių akyse spindėjo smalsumas. Dominykas pasakojo Jėzaus gimimo istoriją, kaip Jį aplankė Trys Išminčiai iš Rytų. Angelams pakvietus, Trys Karaliai atėjo ir įteikė dovalnėles.

Dėkojame mokiniams, kurie prisidėjo prie šio renginio organizavimo, ir mokytojams: psihologui Audriui Ivanauskui ir tikybos mokytojai Kristinai Jankuskienei.  

 

Gimnazijos informacija