Trakų rajono mokyklų žaidynių mergaičių kvadrato varžybos

Mūsų gimnazijos mergaičių kvadrato komanda (Zaksaitė Gabija 6a kl.,  Zaksaitė Kamilė 6a kl.,  Bajūrova Emilija 6a kl., Petkutė Kamilė 6a kl.,  Kvasnickaja Lėja 6a kl., Sudnikovičiūtė Gabija 6b kl., Kuzmickaitė Rytė 6b kl.,  Sabinaitė Adrija 6c kl., Prakuliauskaitė Eva 6c kl.,  Kurminaitė Gabija 6c kl.  Kmitaitė Agnė 7c kl., Salevič Dominyka 7c kl.), vadovaujama kūno kultūros mokytojos metodininkės Ramutės Kontorovičienės, lapkričio 7 dieną dalyvavo Trakų rajono mokinių 2017 – 2018 m. m.  mokyklų žaidynių 2005 metų gimimo ir jaunesnių mergaičių kvadrato varžybose, kurios vyko Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazijos sporto salėje.

Varžybos buvo labai įtemptos ir įnirtingos, Trakų rajono mergaičių kvadrato komandos atkakliai kovojo tarpusavyje ir savo sėkme tikėjo iki paskutinės kėlinio minutės, nes beveik visose rungtynėse prireikė papildomo kėlinio laimėtojai išaiškinti.  Daug emocijų, azarto ir  intrigų kėlusios varžybos tik po finalinio švilpuko komandas surikiavo į nugalėtojų ir prizininkų gretas.  Mūsų gimnazijos kvadrato žaidėjoms atiteko  bronza, sveikiname!