Trakų rajono mokyklų žaidynių berniukų kvadrato varžybos

Lapkričio 8 dieną Trakuose vyko Trakų rajono mokinių 2017 – 2018 m. m.  Lietuvos mokyklų žaidynių 2005 metų gimimo ir jaunesnių berniukų kvadrato varžybos.

Trakų gimnazijos sporto salėje susirinko Trakų rajono mokyklų berniukų komandos, kurios rato sistema rungėsi tarpusavyje. Mūsų gimnazijos kvadrato komanda po įnirtingos, azartiškos ir atkaklios kovos, vadovaujama kūno kultūros mokytojos metodininkės Ramutės Kontorovičienės,  užėmė antrąją vietą.

Sveikiname mūsų gimnazijos mokinius, Trakų rajono mokinių 2017 – 2018 m. m.  Lietuvos mokyklų žaidynių berniukų kvadrato varžybų antros vietos laimėtojus. Gimnazijos komanda: Lukaševič Kevin (5a kl.), Pauža Gustas (5a kl.), Juška Rokas (5a kl.), Prušinskas Arminas (5a kl.), Bankauskas Bernardas (5a kl.),  Novakunskij Denis (5a kl.), Pavlovič Deividas (5a kl.),  Kurminas Gytis (6c kl.), Staišauskas Rytis (6c kl.),  Venclovas Rokas  (6c kl.), Simonovič Pavel (6a kl.), Trukšin Aurimas (6a kl.).