TRAKŲ RAJONO MOKYKLŲ 2016 – 2017 M. M. VAIKINŲ TINKLINIO ŽAIDYNĖS

Kovo 17 dieną Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Trakų rajono mokyklų 2000 metų gimimo ir jaunesnių vaikinų tinklinio varžybos. Savo jėgas tinklinio aikštelėje išbandyti susirinko keturios tinklininkų komandos: Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinės mokyklos, Trakų Vytauto Didžiojo, Palūknio ir Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos.

Varžybos vyko rato sistema, visos keturios komandos žaidė po trejas varžybas. Vaikinai rungėsi įnirtingai, bet draugiškai, rodydamos geriausius savo gebėjimus, komandinę darną ir azartišką nusiteikimą.  Palaikymo aplodismentų gausa ir graži sportinė kova vainikavo visas rungtynes.

Pasibaigus varžyboms ir susumavus rezultatus, mūsų gimnazijos tinklininkai laimėjo trečiąją vietą ir jiems buvo įteikti  bronzos  medaliai.

Sveikiname mūsų tinklininkus: Jastrebovą Nikitą IIIb gimn. kl., Mickevičių Narimantą IIa gimn. kl., Slobodian Doviltą IIa gimn. kl., Tarasevičių Andrių IIa gimn. kl., Vasiliauską Augustiną IIa gimn. kl., Slugevičių Viktorą IIc gimn. kl., Mažuolį Lauryną IIc gimn. kl., Kazarin Ernestą IIc gimn. kl., Garifovą Roką Ia gimn. kl.

Komandos vadovė Ramutė Kontorovičienė