TRAKŲ RAJONO MOKINIŲ 2016-2017 M. M. LIETUVOS MOKYKLŲ ŽAIDYNIŲ KVADRATO VARŽYBOS

Lapkričio 22 dieną Trakuose vyko Trakų rajono mokinių 2016 – 2017 m. m.  Lietuvos mokyklų žaidynių 2004 metų gimimo ir jaunesnių berniukų kvadrato varžybos.

Trakų gimnazijos sporto salėje susirinko Trakų rajono mokyklų berniukų komandos, kurios burtu keliu susiskirstę į pogrupius rungėsi tarpusavyje.

Mūsų gimnazijos kvadrato komanda kovojo su Lentvario Henriko Senkevičiaus ir Trakų gimnazijos komandomis. Nugalėjusi visas šias komandas, finale susitiko su kito pogrupio nugalėtojais Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos mokiniais. Po įnirtingos, azartiškos ir atkaklios kovos mūsų gimnazijos komanda,  vadovaujama kūno kultūros mokytojos metodininkės Ramutės Kontorovičienės,  triumfavo.

Sveikiname mūsų gimnazijos mokinius, Trakų rajono mokinių 2016 – 2017 m. m.  Lietuvos mokyklų žaidynių berniukų kvadrato varžybų nugalėtojus:  Domą  Sabolevskį (6c kl.), Luką Makelį (6c kl.),  Luką Vigelį (6c kl.), Modestą Graliauską (6c kl.), Roką Senutą (6c kl.), Vilių Janulevičių (6c kl.), Ernestą Kazlauską (6b kl.), Deividą Osipovą (6b kl.), Martyną Mešką (6b kl.), Edviną Petrauską (6b kl.), Robertą Aksomaitį (6b kl.), Mindaugą Milinavičių (6b kl.).