Tolerancijos dienos minėjimas
Paskelbta: 2019 lapkričio 15
IMG_0128

Lapkričio 16-oji ypatinga diena tapo nuo 1995m., kai UNESCO šią dieną paskelbė Tarptautine tolerancijos diena. Šių metų minėjimo simbolis – švyturys. Jis reiškia pagalbą, nes rodo kelią laivams, ieškantiems kranto. Juk tolerancijos kartais mums prireikia kaip laivui švyturio.

Gimnazijos renginys buvo skirtas amžinybėn išėjusios istorijos mokytojos Vaivos Urbelionienės atminimui. Ji buvo šio minėjimo iniciatorė praėjusiais metais. Ji buvo mokytoja ir kolegė, draugė. Ne vienas mūsų turime pačių šilčiausių atsiminimų apie ją. Gimnazijos direktorės pavaduotojos Giedrė Jurevičienės paskatinti pagerbėme mokytojos atminimą tylos minute.

Gimnazinių klasių mokiniai rengė pranešimus tolerancijos tema, juos pristatinėjo, taip pat kalbėjo įvairiomis rūpimomis temomis. Džiugu, jog nemažai mokinių buvo suinteresuoti dalyvauti ne tik kaip žiūrovai, bet ir dalyviai.

Gimnazijos mokinių tarybos prezidentė Deimantė Podrezaitė

IMG_0126IMG_0125IMG_0114IMG_0122IMG_0120IMG_0116