Tarptautinio Nordplus Junior projekto ,,School as a Community Builder “( „Mokykla kaip bendruomenės kūrėja“) susitikimas
Paskelbta: 2020 spalio 29
pirma

2020.10.28 įvyko tarptautinio Nordplus Junior projekto ,,School as a Community Builder “ („Mokykla kaip bendruomenės kūrėja“) paskutinis susitikimas. Projektas buvo vykdomas su Danijos Skerninge Friskole ir Latvijos Strenču Vidusskola mokyklomis.

Projekto metu vyko trijų šalių moksleivių mainai. Susitikimų metu mokiniai turėjo dirbti tarptautinėse komandose ir tyrinėti, išspręsti problemas bei įveikti iššūkius, sugalvoti sprendimo būdus, kaip pritraukti kuo daugiau žmonių į mokyklos bendruomenę. Projektine veikla buvo siekiama skatinti mokinių kūrybiškumą, žingeidumą naudojant informacines ir komunikacines technologijas, skatinant mokymosi motyvaciją, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius. Pirmasis projekto susitikimas vyko Latvijoje 2019 metų balandį, antrasis- Danijoje 2019 metų rudenį ir paskutinis susitikimas turėjo įvykti Lietuvoje 2020 pavasarį, tačiau dėl susiklosčiusios situacijos dėl COVID-19 mainai buvo perkelti į rugsėjį, tačiau ir šis susitikimas buvo neįmanomas, todėl projektą užbaigėme nuotoliniu būdu per Zoom platformą. Paskutinio susitikimo metu mokiniai aptarė įgyvendintus projekto tikslus bei uždavinius,  apibendrino bei įsivertino projektą: mokiniai turėjo dirbti grupėse ir atsakyti, kuo šis projektas jiems buvo naudingas, ko jie išmoko, kokius įgūdžius patobulino, su kokiais sunkumais susidūrė projekto metu ir kaip jie buvo išspręsti.

Labai gaila, jog turėjome pabaigti projektą tokiu būdu, tačiau tikimės, jog ateityje galėsime ir toliau dalyvauti panašiuose projektuose.

Projekto koordinatorė Julita Sabolevskytė

ketvirtaantratrečiapenkta