Tarptautinės Žemės dienos minėjimas anglų kalbos pamokose
Paskelbta: 2020 balandžio 28
dav

Kasmet balandžio 22-ąją  dieną visame  pasaulyje yra  yra minima  Žemės diena. Šiais metais ji švenčia 50 metų sukaktį. Gimnazijos I  klasių mokiniai kartu su anglų kalbos mokytojomis (V.Sadauskiene, V.Mumgaudiene ir I.Jakimčike) organizavo savaitė trukmės integruotas anglų kalbos ir Žemės dienos veiklas.

Mokiniai žiūrėjo video filmuką, kur susipažino su Žemės dienos istoriją, tikrinosi savo žinias atsakydami į klausimus. Taip pat žaismingai rungtyniavo KAhoot platformoje  kas daugiau žino apie Žemės tausojimo būdus.

Mokiniai taip pat turėjo atlikti grupinę – kūrybinę užduotį. Naudodamiesi internetinėmis prieigomis (www.canva.com, www.mindmeister.com, www.mindmaster.com )ir jau įgytomis žiniomis mokiniai turėjo paruošti ir vėliau pristatyti  minčių žemėlapį, skirtą Žemės dienai.  Mokiniai turėjo raktiniais žodžiais ir paveiksliukais vizualiai pateikti Žemės dienos istoriją ir/arba  galimas veiklas. Minčių žemėlapių pagalba, mokiniai gali greičiau suvokti įvairialypę informaciją ir efektyviau spręsti problemas, taip pat yra skatinamas bendradarbiavimas. Dirbdami grupėmis ir individuliai, mokiniai galėjo laisvai rinktis užduoties atlikimo laiką, trukmę  bei pristatymo būdą, pasidalinti savo turimomis patirtimis,  kas skatina motyvaciją mokytis ir sužinoti ką nors naujo.

Savaitės pabaigoje atlikę visas užduotis mokiniai užpildė veiklos  įsivertinimą, kuris buvo pateiktas per Google dokumetus. Išanalizavus atsakymus, galima daryti išvadą, jog tokio tipo užduotys yra įdomios, skatinančios pasidomėti įvairiomis temomis bei padedančios ugdyti mokinių individualią ir grupinę atsakomybę, vengti konfliktų bei objektyviai vertinti darbo rezultatus.

Gimnazijos informacija

00davdav

dav

rhdr