Tarpklasinės šeštų klasių mokinių kvadrato varžybos

Lapkričio 20 dieną mūsų gimnazijos sporto salėje,  palaikant gausiam sirgalių būriui, įvyko šeštų klasių mergaičių tarpklasinės kvadrato varžybos, kuriose  įnirtingai tarpusavyje rungėsi šeštokės, siekdamos iškovoti aukščiausią vietą savo klasei bei norėdamos išsiaiškinti, kurios klasės mergaičių komanda pati  stipriausia, ištvermingiausia ir draugiškiausia.

Prireikė net papildomų žaidimo minučių nugalėtojų komandai išsiaiškinti, tačiau po atkaklios ir įnirtingos kovos nugalėjo 6a klasės mergaičių komanda, antros liko 6c klasės mokinės, trečioji vieta atiteko 5b klasės komandai.

Po savaitės, lapkričio 27 dieną, į sporto salę rinkosi berniukų komandos, kurias lydėjo ir palaikė bendraklasės. Berniukai rungėsi atkakliais ir stipriais kirčiais atakuodami varžovų komandas, neprarasdami vilties laimėti iki paskutinės minutės. Varžyboms pasibaigus triumfavo 6c klasės berniukų komanda, atroji vieta atiteko – 6a klasei, treti liko 6b klasės dalyviai.

Varžybų nugalėtojai bei prizininkai buvo apdovanoti gimnazijos įsteigtais padėkos raštais ir organizatorės nuoširdžiais sveikinimais bei linkėjimais ir toliau  gerinti kvadrato žaidimo įgūdžius,  sportiškumą,  dar geriau pažinti savo klasės draugus, jais pasitikėti ir  siekti bendro tikslo.

Tarpklasines kvadrato varžybas organizavo ir vykdė kūno kultūros mokytoja metodininkė Ramutė Kontorovičienė.

Sveikiname tarpklasinių kvadrato varžybų komandas nugalėtojas ir prizininkes bei linkime, kad komandinė dvasia lydėtų visuose darbuose!