Tarpklasinės salės tinklinio 3×3 varžybos

Vasario mėnesį mūsų gimnazijoje vyko tarpklasinės merginų ir vaikinų salės tinklinio 3×3 varžybos. Susibūrę į komandas  tinklinio entuziastai visą mėnesį rungėsi atskirose merginų ir vaikinų grupėse,  norėdami išsiaiškinti stipriausias komandas.

Pasibaigus varžyboms ir susumavus rezultatus, merginų grupėje nugalėtojomis tapo favoritėmis laikytos IVb  klasės tinklininkės: Indrė Micevičiūtė, Jovita Marcinkevičiūtė ir Brigita Zadyrkaitė. Antrąją vietą laimėjo – IIa kl. merginos: Brigita  Šapokaitė, Beatryčė Tadarovskytė, Viktorija Lomonosovaitė. Bronzos medaliai po labai įtemptos ir atkaklios kovos atiteko komandai, kurią atstovavo  IIIb klasės mokinės:  Gabija  Babraitytė,  Kamilė Švedavičiūtė,  Gabija Miliauskaitė, Ieva Kvasnickaja ir IIb kl. mokinė Gabija Sabolebskytė.

Vaikinų  grupėje pirmąją vietą laimėjo IIIb kl. nenugalima komanda: Nikita Jastrebovas,  Mantas Gečiauskas ir Julius Grabovskis. Sidabro medalius iškovojo IIa kl. mokinių komanda, kurią sudarė   Narimantas Mickevičius,  Deividas Šidlauskas ir Doviltas Slobodian. Trečioji vieta atiteko  IIa kl. komandai: Silvestrui Buiko, Andriui Tarasevičiui ir Arvydui  Jurkevičiui.

Labai dėkojame mūsų gimnazijos administracijai, kuri įsteigė ir parūpino medalius šioms tinklinio varžyboms.  Sveikiname komandas nugalėtojas ir prizininkes bei linkime ir toliau tobulinti tinklinio žaidimo gebėjimus ir įgūdžius.

Taip pat norime pasidžiaugti mūsų 8a klasės merginomis, kurios šiais mokslo metais įsiliejo  į tinklininkių gretas ir sparčiai tobulėdamos demonstruoja puikius techninius gebėjimus ir darnų komandinį žaidimą. Jos įnirtingai ir azartiškai rungėsi su gimnazinių klasių komandomis šiose tinklinio varžybose, sveikiname už drąsą ir linkime sėkmės!

Tinklinio varžybų  organizatorė  kūno kultūros mokytoja  Ramutė Kontorovičienė