ŠYPSENŲ DIENA

Šypsena užkrečiama. Pakanka pamatyti besišypsantį draugą ir žmogus ima daryti tą patį. Argi ne nuostabu? Kai tu šypsaisi, užkreti gera nuotaika aplinkinius!

Vasario 13 d.  SUP klasėje savęs pažinimo ir įgūdžių formavimo užsiėmimų metu mokiniai su specialiąja ir socialine pedagogėmis minėjo  ,,Šypsenų dieną‘‘.  Mokinai iš vakaro gavo užduotį prisiminti linksmą istoriją iš savo gyvenimo. Susirinkę kiekvienas dalinosi savo linksmais prisiminimais bei smagiai ir draugiškai juokėsi. Vėliau mokiniai buvo pakviesti pildyti ,,Minčių žemėlapį“, žemėlapio tema –  kas kelia šypseną? Mokiniai vardino ir diskutavo, kas jiems asmeniškai teikia teigiamas emocijas, išsiaiškinę kas, bandė aiškintis, kokiais veiksmais, poelgiais, darbais, galima sukelti teigiamas emocijas. Atlikę rimtus darbus, vaikai dalyvavo fotosesijoje, kur galėjo įamžinti savo šypsenas.

Specialioji pedagogė Edita Zaksienė

20180213_12372220180213_123650