„Sveikata visus metus 2020″
Paskelbta: 2021 sausio 12
diplomassveikata2020var

2020 metais vasario-gruodžio mėnesiais LMNŠC organizavo projektą „ Sveikata visus metus2020“ , kuriame dalyvavo ir mūsų mokyklos dvi komandos. Projekto tikslas buvo padėti vaikams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą. Projekte dalyvavo IIa, I ir II SUP klasės ir jų vadovės Irmantė Jakimčikė ir Vilma Baltrušaitytė. Kiekvieną mėnesį tiklapyje www.ssus.lt buvo skelbiamas naujas iššūkis, nauja užduotis, kurias mokiniai labai uoliai imdavosi atlikinėti. Mokiniai leidosi į sveikatos užduočių kelionę, atliko užduotis kūrybiškai, įdomiai, originaliai. Jie  kūrė fotoalbumus, filmukus,  piešinių montažus, užduočių pateiktis, iššūkių kalendorius.

Iš daugiau nei 350 dalyvių, mūsų mokyklos komandos laimėjo II-ą vietą, buvo apdovanotos diplomais, organizatorių dovanėlėmis. Džiaugiamės mokinių pasiekimais, jų žingeidumu ir originalumu propaguojant sveiką gyvenimo būdą.

Irmantė Jakimčikė ir Vilma Baltrušaitytė

20210109_171224 zenklas