Susitikimas su rašytoja Dovile Zavecskaite
Paskelbta: 2020 sausio 13
IMG_0189

Sausio 9 d. Lentvario miesto bibliotekoje mūsų gimnazijos 5A klasės mokiniai su lietuvių kalbos mokytojomis G. Jurevičiene, A. Markauskiene, bibliotekininkėmis I. Nebutova ir I. Malachova dalyvavo Dovilės Zaveckaitės knygos „Lietus ir skafandras“ pristatyme. Ši knyga dalyvauja Metų knygos rinkimuose vaikų knygų kategorijoje. Knygos pristatyme autorė pasakojo istoriją apie mergaitę, kuri labai daug galvojo apie savo baimę, kol neiškeliavo su tąja baime į kelionę po pasaulį. „Lietus ir skafandras“ – knyga vaikams ir tėvams, kurioje gal daugiau kalbama apie tai, kaip jaučiamės šiame pasaulyje, negu apie tai, ką čia veikiame. Autorė Dovilės Zaveckaitė surengė mokiniams mįslių konkursą ir diskusiją apie kasdieniškus bei gyvenimiškus dalykus, kurie praskaidrina mūsų gyvenimą ir daro mus laimingais. Drąsiausi mokiniai gavo dovanų autorės knygelių ir turėjo galimybę užduoti autorei klausimų apie knygą ir kūrybinius planus. Renginio pabaigoje autorė mielai dalino vaikams autografus ant knygų.

Ineta Nebutova

IMG_0187Lietus ir skafandras