„Šimtmečio vaikų“ kūrybinis darbas buvo įvertintas puikiai

Ruošdamiesi šventiškai sutikti Atkurtos Lietuvos Šimtmetį gimnazijos mokiniai dalyvavo konkurse „Atkurtai Lietuvai 100“, skirtame Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui įprasminti. Konkurso organizatorius – Trakų rajono savivaldybės administracija, o sumanytoja – Trakų rajono savivaldybės   merė Edita Rudelienė. 6a, 6b, 6c klasės mokiniai per technologijų pamokas karpinių technika gamino širdeles. Kiekvieno mokinuko širdelė buvo savita ir nepakartojama. Iš 100 širdelių buvo pagaminta Lietuvos Trispalvė Vėliava. Su meile pagaminti atvirukai buvo padovanoti lentvariečiams. Dovilė Kačėnaitė, Augustina Podlipskytė ir Elinga Šileikytė ir kiti IIb klasės mokiniai šventines akimirkas sudėjo į video siužetą https://youtu.be/sHJhTKsmC4Q.

Dalyviai gavo puikias dovanas – trispalvius sėdmaišius. Dėkojame projektą gimnazijoje organizavusiems ir mokinius konsultavusiems mokytojams.

Trakų rajono savivaldybė dėkoja gimnazijai už aktyvų dalyvavimą valstybiniame ir kultūriniame šalies gyvenime ir svarų indėlį stiprinant vaikų ir jaunimo pilietiškumą, meilę savo kraštui, aktyvumą minint Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, kūrybiškumą žengiant į antrą šimtmetį bei bendruomeniškumą.