Rugsėjo 1-osios šventė gimnazijoje
Paskelbta: 2019 rugsėjo 4
20190902_093414

Ruduo… Rugsėjo rytmečiai voratinkliuos rasos lašais suspindę…

Ruduo… Susimąstai, kuo vasara turtinga.

Ruduo… Alsuoja dienos pilnatve.

Sušildo ne geltonų lapų kibirkštys – gerumas, žinios,

Išmintis pro mokyklų atviras duris pasklidę…

Tegul jų kiekvienam užteks!

Bendruomenę su švente pasveikino laikinai einanti gimnazijos direktorės pareigas Vida Lesauskienė. Gimnaziją aplankė Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė, Lentvario miesto seniūnas Vytas Rukšėnas, Trakų rajono savivaldybės narys Andrius Šatevičius. Mokinių vardu mokinius ir mokytojus sveikino gimnazijos Mokinių tarybos narys Martynas Kazlauskas.

2020-tieji  metai bus skelbiami UNESCO Pasaulio paveldo Lietuvoje metais. Mūsų gimnazija yra Unesco asocijuota mokykla, tad Unesco vertybes turime priimti ir puoselėti. Kad paskatintume labiau domėtis pasaulio paveldu Lietuvoje, šiandien turime parengę ypatingą užduočių kraitelę. Kiekviena tema susijusi su Unesco saugomu objektu Lietuvoje.  Kiekvienos klasės auklėtoja su klasės seniūnu išsitraukė temą, kurią per mokslo metus tyrinės, kartu su auklėtoja ir mokytojais nagrinės ir tai, ką sužinos, vėliau pristatys bendruomenei.

Linkime gerų mokslo metų !

Gimnazijos informacija

20190902_09332020190902_09285420190902_093739