RUGSĖJO 1 – OJI

LENTVARIO MOTIEJAUS ŠIMELIONIO GIMNAZIJOJE

Nuplasnojo vasarėlė žaliasparnė

Paskui gerves, paskui pempes, paskui garnį.

Rudenėlis, atkeliavęs pro palaukę,

Vaikučius visus mokyklon vėlei šaukia!

Rugsėjo 1 dieną Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija duris atverti pakvietė ne tik gimnazistus, bet ir mažuosius ikimokyklinių bei priešmokyklinės grupių vaikus. Mokslo ir žinių dieną į gimnaziją rinkosi gėlėmis nešini 5-8 ir I-IV klasių mokiniai, mažieji ikimokyklinukai dalyvavo jiems organizuotoje šventėje „Žinių karalystė“.

Direktorius Jonas Kietavičius sveikino visus su gražia švente – Rugsėjo 1-ąja – ir linkėjo išlaikyti gerą nuotaiką, energiją bei žinių troškimą. Kalbėdamas apie tai, jog šie mokslo metai skelbiami bendruomenės metais, direktorius kvietė tėvus kuo dažniau užeiti į gimnaziją, dalyvauti bendrose veiklose, išsakyti savo mintis ir diskutuoti. Gimnazistams visokeriopos sėkmės linkėjo Trakų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Karolina Narkevič, Lentvario miesto seniūnas Vytas Rukšėnas, Lentvario parapijos klebonas kunigas Gintaras Petronis. Gimnazijos bendruomenę su švente sveikino gimnazijos liaudiškų šokių kolektyvas „Sadutė“ ir jų vadovė Rima Blikertienė.

Šventėje ,, Žinių karalystė“ muzikos ir sporto veiklose aktyviai dalyvavo ne tik ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus vaikai, bet ir jų šeimos nariai. Vaikus, tėvelius, pedagogus sveikino gimnazijos direktorius Jonas Kietavičius ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vida Šmigelskienė. Šventės metu vyravo džiugios, teigiamos emocijos. Po šventinės dalies tėvai susipažino su naujai įsteigtos priešmokyklinės grupės ugdymosi aplika, aptarė ateities planus ir puoselėjo glaudų bendradarbiavimą.

Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos informacija
IMG_8188.jpgIMG_8200.jpg