Rugsėjį pasitinkam su viltimi
Paskelbta: 2018 rugsėjo 14
20180903_105930

Kai draikosi voratinkliai, kai rasa žiburiuoja ant ražienų ir žalių stiebų, o varnėnų pulkai į pietus išsineša vasaros svajas, ne vieno mūsų paširdžius nusmelkia nerimas, sumišęs su džiaugsmu. Rugsėjis…Margaspalvių jurginų galvos siūbuoja vėjyje – rugsėjis. Virpulys vis dažniau nubėga medžių viršūnėmis – rugsėjis. Šiemet Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos bendruomenę neramino ir kiti dalykai – renovuojama gimnazija kelia ir džiugesį, ir susirūpinimą.

Šiemet Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija pasitiko savo mokinius susikaupusi svarbiam etapui – naujiems mokslo metams renovuojamoje gimnazijoje. Rudeniškai šiltą ir saulėtą rytą mokiniai, mokytojai ir tėveliai rinkosi gimnazijos kieme. Tarsi rūkas ore vis sklandė vasaros prisiminimai, atostogų nuotaikos, bet skambutis jau kvietė į gimnaziją.

Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos bendruomenę pasveikino gimnazijos direktorius Jonas Kietavičius, kviesdamas pradėti naujus mokslo metus atsakingai ir susikaupus, primindamas, jog čia susitarimų mokykla, kur kiekvienas laukiamas ir gerbiamas. Į gimnaziją pasveikinti su Mokslo ir žinių diena atvyko Seimo narys, buvęs LR užsienio reikalų ministras Audronius Ažubalis. Į šventę atvyko Trakų rajono savivaldybės Švietimo komiteto pirmininkė Nijolė Romaškienė bei Trakų rajono savivaldybės tarybos narė Asta Kandratavičienė. Gimnazijos bendruomenę sveikino Trakų rajono savivaldybės administracijos direktorius Darius Kvedaravičius. Mokslo metų pradžios šventėje dalyvavo ir susirinkusiems mokiniams, jų tėvams bei svečiams kalbėjo Lentvario parapijos kunigas Jonas Naujokaitis. Kalbėdamas apie laimę ir kviesdamas būti laimingais kiekvieną dieną visus susirinkusius sveikino gimnazijos psichologas Audrius Ivanauskas. Mokinių vardu kalbėjo gimnazijos Mokinių tarybos prezidentė Jelena Ivanova kviesdama būti atsakingais ir pamiršti abejingumą.

Šventinis šurmulys netilo ir oficialiai daliai pasibaigus, mokiniai su savo mokytojais nuskubėjo į klases, kur kiekvienas apgalvojo savo norus ir siekius, sudėliojo žingsnelius ir pradėjo naujus mokslo metus. Tegul jie būna sėkmingi, pilni atradimo džiaugsmo, vilties ir siekio tobulėti.

Gimnazijos informacija

20180903_10593920180903_11183620180903_11243720180903_11285020180903_11303020180903_111101