Rudens gėrybių madų šou ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėse
Paskelbta: 2017 spalio 16
IMG-20171010-WA0000

Spalio dešimtą dieną salėje vyko nuotaikinga „Rudens gėrybių madų šou“ pramoga, skirta ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikams.

Rudenėlis į pramogą išleido savo dukrą Rudenę. Jinai džiaugėsi, kad „Rudenėlis“ vaikus ir ją papuošė išradingais kostiumais iš gamtos. Visa blizganti, spindinti salėje pasirodė Šalna. Vaikai ją geranoriškai pakvietė dalyvauti šou pramogoje. Rudenė pasiūlė Šalnai ir visiems vaikams praeiti podiumu ir pademonstruoti savo kostiumus. Vaikai su didžiausiu malonumu ir pasididžiavimu demonstravo savo rudeninius kostiumus. Į šventę, tiesiai iš daržo atvyko ir Saulėgrąža. Ji vaikams atnešė ir padovanojo savo išaugintų saulėgrąžų. Iš miško samanėlių atėjo ir Baravykė. Ji atsivedė ir būrį Baravykiukų – grupės vaikučių, kurie deklamavo eilėraščius apie grybus ir jų gyvenimą miške. Šalna pagyrė kūrybingus, sumanius vaikus, auklėtojas ir tėvelius. Ir dėkojo Rudenėliui už jo gamtos dovanas. Priešmokyklinės grupės vaikai deklamavo eilėraščius apie daržoves. „Spinduliukų“ grupės vaikai žaidė žaidimus – ratelius. Po to Rudenė padovanojo Rudenėlio išaugintą duoną. O Šalna įteikė vaikams saldų  obuolių pyragą.

Renginio metu vyravo džiugios emocijos ir gera nuotaika.

 

Auklėtoja  Genė Janulevičienė