Rudenišku dosnumu alsuojančios kūrybinės dirbtuvės
Paskelbta: 2018 spalio 22
20181018_160643

Rudens gamta ir spalvos tikriausia užburia kiekvieną.

Rudeniškai nusiteikusios ir spalvingos gamtos įkvėptos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojos ugdytinius ir jų šeimos narius pakvietė į nuotaikingas, rudenišku dosnumu alsuojančias kūrybines dirbtuves. Jos vyko darželio kiemelyje. Darželio mokytojos siūlė kurti rudeninius darbelius iš sūrios tešlos ir gamtinės medžiagos ant medžių kamienų bei kelmų. Įkvėpti šilto oro ir geros nuotaikos, visi kibo į kūrybos procesą.

Po pusvalandžio veiklos ant kamienų atsirado sraigės, „skraidė“ drugeliai, puikavosi gražuolės Rudenės. Rudens žmogeliukai varvino seiles žiūrėdami į tortus. Besišypsanti saulė šildė rudenines gėles ir sūrias, bet šiltas širdeles. Ant kelmukų „ganėsi“ avytės.

Ši kūrybinė veikla patiko ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Jie džiaugėsi, kad tokia veikla juos nukėlė į vaikystę. Be to, ši veikla dar labiau sušildė mokytojų, vaikų ir tėvelių tarpusavio santykius.

Gimnazijos informacija