Projekto dalyviai rengia staigmeną bendruomenei

Trakų rajono Motiejaus Šimelionio gimnazijoje jau įvyko projekto ,,Augu pats-auginu kitą” pirmi mokymai mokyklos lyderiams. Šio projekto tikslas: jaunų žmonių asmeninių, socialinių ir kultūrinių kompetencijų ugdymas, naudojant novatoriškus interaktyvius metodus. Mokymuose dalyvavo  mokytojai Vaiva Urbelionienė ir Mantas Cegelskas, socialinė pedagogė Edita Zaksienė, psichologė Jolanta Žilinskytė ir aktyvūs vyresnių klasių mokiniai. Projekte šiuo metu įvairiomis veiklomis užsiima 24 dalyviai. Kiti mokymai numatomi gegužės 4 dieną, po kurių mūsų gimnazijos bendruomenei bus pristatytas „forumo teatro“ spektaklis.

Projektą ,,Augu pats-auginu kitą” remia Lietuvos kultūros taryba ir Viešoji įstaiga “Menų ir mokymo namai”.