Po mikrokompiuterį visiems Lietuvos vaikams

Vykstant nevyriausybinei iniciatyvai „Po mikrokompiuterį visiems Lietuvos vaikams“, Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos penktokai šiandien gavo dovanų po mikrokompiuterį ir išklausė pirmą instrukciją, kaip juo naudotis ir kokios galimybės laukia.
Mokiniai džiaugėsi, kad galės naudotis šiuo nedideliu įrenginiu tiek žaisdami, tiek mokydamiesi.

Leidykla „Šviesa“ rengia mokomąją medžiagą, kuri bus integruota į jų platformą Eduka.lt. Jau dabar mokytojai ten randa medžiagą, kuri skirta kitoms pamokoms. Ji bus papildyta profesionaliai parengtu turiniu apimančiu mikrokompiuterių panaudojimą ne tik technologijų ar informatikos pamokose, bet ir daugelyje kitų disciplinų.

Tikimės, mikrokompiuteriai  ugdys mažuosius programuotojus ir įvairių dalykų pamokas padarys įdomesnes.