Penktų klasių mokinių prevencinis renginys „Draugaukime”
Paskelbta: 2019 spalio 10
IMG_4868

Spalio 7 dieną gimnazijos sporto salėje vyko penktų klasių mokiniams skirtas sportinis prevencinis renginys ,,Draugaukime”, kurio tikslas – kurti toleranciją ir bendradarbiavimą skatinančią aplinką, kurioje mokinys jaučiasi saugus, pasitiki savimi bei kitais.

Bendradarbiaujant socialinei pedagogei Nataljai Jastrebovai su fizinio ugdymo mokytojomis Ramute Kontorovičiene ir Jelena Kerdokiene bei policijos specialiste Viktorija Aleknavičiene,  jau dešimtmetį organizuojamas penktokų adaptacijos periodu renginys  ,,Draugaukime“. Renginio metu mokiniai mokosi dirbti ir rungtyniauti kaip komanda, bendrauti ir bendradarbiauti, taip pat tai labai gera galimybė geriau pažinti kitų penktų klasių mokinius bei  smagiai ir aktyviai praleisti laiką.

Apšilimo metu, kurį organizavo fizinio ugdymo mokytoja Jelena Kerdokienė, mokiniai atliko pratimus, reikalingus pasiruošti estafečių varžyboms, skambant muzikai. Fizinio ugdymo mokytojos parengė estafečių kompleksą, kurio metu mokiniai rungtyniavo naudodami įvairias netradicines priemones (stiklainių dangtelius, plastikinius indelius, įvairias kartonines dėžes) ir sportinį inventorių: gimnastikos lankus, plastikinius bokštelius, riedlentes ir kt. Kelių ženklų rungtis – tai puiki prevencija mokiniams prisiminti, kaip reikia elgtis gatvėje, kad nekiltų pavojus jų gyvybei. Šios rungties užduotis parengė policijos specialistė Viktorija Aleknavičienė.

Susumavus vertinimo komisijai rezultatus – nugalėjo draugystė, o daugiausiai taškų surinko 5b klasės komanda. Visos komandos buvo apdovanotos prizais, kuriuos įsteigė policijos specialistė Viktorija Aleknavičienė ir socialinė pedagogė Natalja Jastrebova.

Rezultatams skaičiuoti buvo sudaryta komisija, kurios narėmis buvo policijos rėmėjos – Rosvita Rudėnaitė IIc kl. ir Virginija  Sravinskaitė IIIa kl. bei  IIIa  klasės mokinė Dajana Radzevičiūtė.  Po policijos specialistės Viktorijos Aleknavičienės sveikinimo žodžių ir gautų prizų, gerai nusiteikę penktų klasių mokiniai paliko sporto salę.

 

Gimnazijos informacija

IMG_4855IMG_4847IMG_4844IMG_4838