Penktų klasių mokinių kvadrato varžybos

Lapkričio 29 dieną mūsų gimnazijos sporto salėje,  palaikant gausiam sirgalių būriui, vyko penktų klasių komandų kvadrato varžybos. Kiekvienos klasės komandos rinktinę sudarė 5 mergaitės ir 5 berniukai, kurie  įnirtingai rungėsi tarpusavyje, siekdami iškovoti aukščiausią vietą savo klasei bei norėdami išsiaiškinti, kurios klasės komanda pati  stipriausia, ištvermingiausia ir draugiškiausia.

Pasibaigus rungtynėms, kvadrato aikštelėje triumfavo 5c klasės rinktinė, kuri  buvo  draugiška, stipri ir nenugalima, antrąją vietą iškovojo  5a klasės komanda, o 5b klasei atiteko trečioji vieta.

Klasė nugalėtoja ir prizininkės buvo apdovanotos gimnazijos padėkos raštais ir organizatorės nuoširdžiais sveikinimais bei linkėjimais toliau  gerinti kvadrato žaidimo įgūdžius, sportiškumą ir dar geriau pažinti savo klasės draugus,  jais pasitikėti   siekiant  bendro tikslo.

Tarpklasines kvadrato varžybas organizavo ir vykdė kūno kultūros mokytoja metodininkė  Ramutė Kontorovičienė,  jai talkino mūsų gimnazijoje kūno kultūros praktiką atliekanti  LEU studentė Alina Slotiuk.

Sveikiname tarpklasinių kvadrato varžybų komandą nugalėtoją ir prizininkes bei linkime, kad komandinė dvasia lydėtų visuose darbuose!