Pauliaus Širvio 100-mečiui paminėti
Paskelbta: 2020 rugsėjo 2
parodos nuotrauka

Nuo 2020 rugsėjo 2 dienos  bibliotekoje eksponuojama knygų paroda, skirta poeto, žurnalisto, redaktoriaus Pauliaus Širvio 100-mečiui paminėti

 ,,Ištisas amžius nuo gimimo ir keturiasdešimt vieneri metai nuo mirties – didelis išbandymas kiekvieno kūrėjo talentui. Per tokį ilgą laiką vieni pradingsta užmarštyje, kiti – laikinai primirštami. Ir tik nedaugelis ištveria žiaurų laiko išbandymą. Išlieka mylimi, skaitomi, nuolatos prisimenami.

Vienas iš jų – poetas Paulius Širvys. Skaitytojui brangi ne tik jo kūryba, kiekvienas eilėraščio posmas, bet ir biografijos faktai, autentiški amžininkų atsiminimai, kiekvienas su meile ir dvasios šviesa paskleistas paliudijimas, atsiminimų fragmentas.“

 Plačiau apie P.Širvio gyvenimą ir kūrybą skaitykite http://www.kaunorasytojai.lt/naujienos/poeto-pauliaus-sirvio-100-meciui-iskirsti-pauliaus-sielos-berzai-i/

 

Gimnazijos biblioteka