Paskutinis skambutis
Paskelbta: 2018 gegužės 25
IMG_3815

Gražią, saulėtą ir šiltą gegužės 25-ąją dieną Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijoje paskutinis skambutis aidi 61 abiturientui. Dvyliktokams penktadienį paskutines pamokas vedė klasės auklėtojos. Vidurdienį abiturientai iš klasių mokyklos koridoriais ėjo į šventinį renginį aktų salėje. Ovacijomis ir plojimais juos sutiko III-kai (vienuoliktokai), virš abiturientų galvų laikę tautines juostas. Pažiūrėti į pasidabinusius gimnazistus susirinko mokytojai, tėvai ir draugai. Dvyliktokus už rankų vedė penktaklasiai. Salėje dvyliktokų laukė kalbos apie gyvenimo kelią, į kurį kasmet būrys jaunų žmonių žengia pasidabinus sodams.

Linkime Jiems visiems sėkmės egzaminuose ir gero skrydžio!

Gimnazijos informacija

IMG_3859IMG_3877IMG_3940IMG_3955