„Pasaulinė sniego diena 2019“
Paskelbta: 2019 sausio 18
IMG_3265

Mūsų gimnazijos kūno kultūros mokytoja Ramutė Kontorovičienė, bendradarbiaudama su Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacija, prisijungė prie Lietuvos asociacijos „Sportas visiems“ projekto „Pasaulinė sniego diena 2019“  ir organizavo renginį „Ledo ritulys mokykloje kitaip“, kurio dalyviai buvo  I-III gimnazinių klasių mokiniai.

Sausio 15 dieną, gimnazijos kieme bei šalia esančioje sniegu padengtoje krepšinio aikštelėje, renginio dalyviai neįprastomis priemonėmis žaidė ledo ritulį, dalyvavo įvairiuose estafetėse ir atliko kitas netradicines sportines užduotis. Mokiniai galėjo išbandyti jėgas žaisdami ledo ritulį plastmasinėmis grindų riedulio lazdomis, lauko teniso raketėmis, gimnastikos kamuoliu, skardinėmis dėžutėmis ir kitu netradiciniu inventoriumi bei smagiai nusileisti nuo kalniuko, vietoj rogių sėdami  ant kartoninio lapo.

Pagrindinis šio renginio tikslas – pasimėgauti žiemos pramogomis: smagiai ir sveikai praleisti laiką gamtoje, išmokti naują netradicinį žaidimą, neturint įprasto inventoriaus bei skatinami būti aktyviais, kūrybingais, gebančiais bendrauti ir bendradarbiauti. Dalyvių komandos  buvo apdovanotos asociacijos „Sportas visiems“  įsteigtais diplomais  bei kitomis dovanėlėmis atminimui.

Renginys baigėsi, bet sniego žada dar daug, todėl labai tikimės, kad užsikrėtę gera nuotaika vis daugiau mūsų gimnazijos mokinių  ištrauks rogutes, slides ir smagiai pratęs aktyvią veiklą gamtoje ir džiaugsis žiema.

Gimnazijos informacija

IMG_3217IMG_3256IMG_3246