Pasaulinė sniego diena 2018
Paskelbta: 2018 sausio 24
IMG_1459

Mūsų gimnazijos kūno kultūros mokytoja Ramutė Kontorovičienė, bendradarbiaudama su Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacija, prisijungė prie Lietuvos asociacijos „Sportas visiems“ projekto „Pasaulinė sniego diena 2018“ ir organizavo renginį „Ledo ritulys mokykloje“.

Sausio 19 dieną šalia gimnazijos esančioje sniegu padengtoje krepšinio aikštelėje renginio dalyviai neįprastomis priemonėmis žaidė ledo ritulį, dalyvavo įvairiose estafetėse ir atliko kitas sportines užduotis. Mokiniai galėjo išbandyti jėgas žaisdami ledo ritulį plastmasinėmis grindų riedulio lazdomis, lauko teniso raketėmis, kamuoliuku, skardinėmis dėžutėmis ir kt. Pagrindinis šio renginio tikslas pasimėgauti žiemos pramogomis: smagiai ir sveikai praleisti laiką gamtoje, išmokti naują netradicinį žaidimą neturint įprasto šiam žaidimui inventoriaus. Sausio 20 dieną prie projekto prisijungė ir kūno kultūros mokytojas Marius Šokaitis, jis su mokiniais aktyviai leido laiką gamtoje, vykdė projekto numatytas veiklas. Dalyvių komandos  buvo apdovanotos asociacijos „Sportas visiems“  diplomais  bei kitomis dovanėlėmis atminimui.

Renginys baigėsi, bet sniego dar yra ir tikimės, kad užsikrėtę gera nuotaika vis daugiau mūsų gimnazijos mokinių  ištrauks rogutes, slides, smagiai pratęs aktyvią veiklą gamtoje ir džiaugsis žiema.

Gimnazijos informacija

20180120_133735(1)IMG_1469IMG_1479IMG_1502