Pamoka gamtoje: svajokime drauge!
Paskelbta: 2019 birželio 18
IMG_9933

Birželio 5 d. yra Pasaulinė Aplinkosaugos diena, todėl  5a, 5c ir SUP klasių mokinių komandos kartu su biologijos mokytoja L. Sabolevskiene ir mokytojos padėjėja V. Baltrušaityte organizavo biologijos pamoką, Varnikų pažintiniame take. Edukacinėje pamokoje dalyvavo Trakų urėdijos girininkas S. Miliauskas, kuris pasakojo, kad vienas įdomiausių lankytinų objektų Trakų rajone – Varnikų botaninio, zoologinio draustinio 3,5 km ilgio pažintinis takas, vedantis per Ilgelio pelkę, kurio maršrutas susideda iš 10 informacinių stotelių.  Šis pažintinis takas leidžia pamatyti gražiausias bei sunkiai prieinamas draustinio vietas, suteikti lankytojams žinių apie gamtą, vietos kraštovaizdžio ypatumus, su jais susijusią žmonių veiklą, besimokantiems pagilinti įvairių dalykų žinias. Šios pamokos metu buvo siekiama, kad mokiniai galėtų pamatyti juos supančią gamtą, geriau įsisavintų žinias. Mokiniai atliko įvairias užduotis gamtoje, susipažino su saugomomis augalų, gyvūnų ir grybų rūšimis. Vaikai stebėjo medžius ir kitus miško augalus, klausėsi paukštelių čiulbėjimo, ieškojo augalų įrašytų į Lietuvos Raudonąją knygą, pasakojo savo pastebėjimus ir dalinosi patirtais įspūdžiais.

Biologijos mokytoja L. Sabolevskienė

20190606_09594820190606_09342120190606_093057