Palaikymo akcija gimnazijoje

Sausio 22 d. mūsų gimnazija kartu su VUL Santaros klinikų Kraujo centru, norėdami palaikyti šeimą nutikus nelaimei vienam iš mūsų mokinių, vykdė akciją „Tapk kraujo donoru – išgelbėk gyvybę“. Net 38 mūsų gimnazijos dvyliktokai, mokytojai, tėvai, Lentvario gyventojai prisidėjo prie šios akcijos ir tapo donorais.

Be to, Lentvaryje buvo organizuota aukų rinkimo akcija Danieliaus šeimai. Prie šios akcijos prisidėjo ne tik mokytojai, tėvai, bet ir kiti asmenys. Bendra surinkta ir Danieliaus šeimai perduota 2.537,00 eurų parama.

„Jūsų parodytas dėmesys ir gerumas sušildė mažą Danieliaus širdelę, pradžiugino mūsų visą šeimą, palengvins rūpesčius ir padės spręsti problemas“, – rašė Danieliaus tėveliai savo padėkoje, skirtoje Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos direktoriui Jonui Kietavičiui, visai gimnazijos bendruomenei, lentvariečiams.

O tau, Danieliau, mes tariame „sveik“ ir labai stipriai apkabiname ir palaikome.

50663792_1960449797598334_8301576204348030976_n

Aktyviai kraują duoda 5b klasės mokinio mama Deimantė Grybauskienė