Netradicinė technologijų pamoka “Grakštus aksesuaras”

Per daugelį šimtmečių sukurta įspūdinga ir keista aksesuarų įvairovė: prasidedanti džiovintų vaisių karoliais, besitęsianti spalvotų akmenų dirbiniais, perukais, blusų gaudyklėmis, auksiniais laurų vainikais, priklijuojamais apgamais ir peteliškėmis, o šiais laikais papildyta mobiliaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais.

Kovo 16 dieną Ib klasės mokinių grupė vyko į Taikomosios dailės ir dizaino muziejų į netradicinę technologijų pamoką „Grakštus aksesuaras“. Įvadinėje dalyje išklausėme paskaitėlę apie aksesuarų atsiradimo istoriją, jų paskirtį. Užsiėmimo metu turėjome galimybę susipažinti su mados istoriko Aleksandro Vasiljevo kostiumų ir aksesuarų kolekcija. Kūrybinėse dirbtuvėse mokiniai pasigamino šiuolaikišką aksesuarą: grakščią segę – gėlę.

20170316_11214820170316_114144