Netradicinė lietuvių kalbos pamoka miesto bibliotekoje
Paskelbta: 2020 rugsėjo 9
IMG_5236

Rugsėjo 9 dieną Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos 5b klasės mokiniams lietuvių kalbos pamoka vyko Lentvario miesto bibliotekoje. Lietuvių kalbos mokytoja Giedrė Jurevičienė vaikų skyriaus skaitytojų erdvėje organizavo vasarą perskaitytų knygų pristatymus. Mokiniai kalbėjo apie skaitytas knygas, įdomiausius veikėjus, išsakė savo įspūdžius. Pasirodo, Astrida Lindgren – mėgiama penktokų rašytoja, mokiniai skaitė ne vieną jos knygą. Be to, A. Lindgren knygos „Mijo, mano Mijo“ ištrauka pradedamas 5 klasės literatūros vadovėlio skyrius „Svajonės apie tėvus“. Kadangi vienas mokinys, pristatydamas skaitytas knygas, kalbėjo, jog rašytoja savo kūriniuose vaizdavo įvykius iš tikro gyvenimo, tai bibliotekininkė Rūta Minkevičienė supažindino mokinius su rašytojos biografija ir pasiūlė paskaityti knygą apie žymią vaikų literatūros kūrėją. Minėtas mokinys nusprendė perskaityti šią knygą ir kitą pamoką papasakoti visiems, ką sužinojo apie rašytoją. Bibliotekininkė Rūta Minkevičienė taip pat pristatė įvairias bibliotekos erdves, mokymosi galimybes bei pakvietė tapti bibliotekos lankytojais ir aktyviais skaitytojais.

Gimnazijos informacija

IMG_5238IMG_5253IMG_5241