Nekompleksuok – tu gražus!

Gruodžio 8d. mūsų gimnazijoje vyko socialinė akcija “Nekompleksuok – tu gražus!”, kurią organizavo mūsų gimnazijos IIb klasės mokiniai, jų auklėtoja Daiva Prakapaitė ir socialinė pedagogė Edita Zaksienė.

Šį socialinės akcijos pobūdį bei tikslą mūsų mokiniai suformavo sesijų metu. Sesijas vedusi profesionalė Kristina Buožytė ne tik padėjo jiems apžvelgti aktualiausias visuomenės problemas, tačiau ir išmokė daug naudingų filmavimo bei bendravimo meno pagrindų.

Gruodžio 8 dieną, ryte, organizatoriai pasitiko kiekvieną mokyklos bendruomenės narį ir įteikė akcijos simbolį- smėlio laikrodį. Šio simbolio reikšmė – parodyti visiems, jog bėgant laikui visi kompleksai nubyra, o jų vietą užima grožis.

II-ojo aukšto fojė šis simbolis stovėjo šalia komplimentų bei kompleksų sienos. Kiekvienas norėjęs galėjo ant sienoje pakabintų lapų užrašyti savo kompleksus bei komplimentus sau ir kitiems. Taip pat kiekvienas buvo kviečiamas įsiamžinti šalia simbolio.

Labai džiugu, jog šią dieną pamiršome savo kompleksus bei padėjome kitiems juos įveikti. Mūsų bendruomenės nariai labai smagiai įsitraukė į šią akciją, skatindami vis daugiau žmonių atkreipti dėmesį į ją. Smagu, jog ši akcija įtraukė ne tik mokinius, tačiau ir mokytojus bei priešmokyklinukus.

Per pertrauką skambėjusi muzika, komplimentų laiškeliai, plakatai bei geros emocijos tryško iš visų pusių.

6 pamokos metu, aktų salėje vyko uždaromasis renginys, kuriame dalyvavo 5-8 klasės. Renginio metu buvo pristatytos veiklos, kurias nuveikėme per sesijas. Taip pat, šeši savanoriai sugalvoję ir užrašę komplimentus įteikė juos vieni kitiems. Galiausiai, pasibaigus renginiui,   visi ėjo plėšyti kompleksus, parodydami, jog jie jų neturi.

Buvo labai smagu stebėti, kaip kiekvieną kompleksą keitė komplimentas kitam, kaip smagiai mūsų bendruomenė moka prisijungti prie įvairių organizuojamų veiklų. Ši diena iš tiesų buvo labai ypatinga, kadangi kiekvienas mes esame gražūs. Nes kiekvienas, nors ir neakivaizdžiai, pasakė kitam: “NEKOMPLEKSUOK- TU GRAŽUS!

IIb klasės mokinė Jelena Ivanova

15370119aa 15370069aa