Mūsų mokinio sėkmė epistolinio rašinio konkurse
Paskelbta: 2019 gegužės 7
20190506_141653

Mūsų gimnazijos mokiniai kasmet dalyvauja Tarptautiniame jaunimo epistolinių rašinių konkurse. Jokūbo Sartanavičiaus, 6a klasės mokinio, rašinys „Parašyk laišką apie savo didvyrį“, kurį skyrė prosenelei Marijonai, nacionaliniame epistolinių rašinių konkurso etape buvo atrinktas daugiau nei iš šimto laiškų ir pateko tarp dvylikos geriausių šalies moksleivių darbų. Mokinys savo didvyriu pavadino prosenelę, kuri išaugino sūnų – žymų Lietuvos baleto šokėją Petrą Skirmantą, paliko savo gražiąją sodybą Žemaitijoje, kai sūnus neteko žmonos, ir padėjo jam užauginti du sūnelius, o dabar daug dėmesio ir meilės skiria savo proanūkiams.

Jokūbas kartu su mokytoja A.Markauskiene ir tėveliais gegužės 6 dieną dalyvavo Susisiekimo ministerijoje vykusiuose 48- ojo tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio laureatų apdovanojimuose, kurių metu Susisiekimo ministras Rokas Masiulis itin džiaugėsi Jokūbo laimėjimu ir skatino „varyti“ taip ir toliau. Ši šventė bei apdovanojimas pradžiugino ne tik Jokūbą, bet ir jo tėvelius bei mokytoją.

Gimnazijos informacija

20190506_140156