MŪSŲ GIMNAZIJOS TINKLININKIŲ TRIUMFAS BALTIJOS ŠALIŲ TARPTAUTINIŲ MOKYKLŲ MERGINŲ TINKLINIO TURNYRE
Paskelbta: 2019 gegužės 13
IMG_0968

Gegužės 11 dieną  mūsų gimnazijos merginų tinklinio komanda vyko į Tarptautinę Amerikos mokyklą Vilniuje, kurioje vyko  Baltijos šalių tarptautinių mokyklų merginų tinklinio turnyras. Šios mokyklos bendruomenė bei tinklinio turnyro organizatorė dalyves sutiko šiltai ir svetingai bei rūpinosi viso turnyro metu.

Savo jėgas tinklinio aikštelėje išbandyti, be mūsų tinklininkių, susirinko dar trys tarptautinių mokyklų komandos, kurios rungėsi rato sistema. Visų komandų tinklininkės žaidė įnirtingai,  rodydamos geriausius savo įgūdžius, komandinę darną ir azartišką nusiteikimą. Graži sportinė kova lydėjo visas rungtynes, kuriose mūsų gimnazijos tinklininkės buvo pranašesnės ir,  įveikusios visas komandas, tapo šio turnyro nugalėtojomis. Merginos buvo apdovanotos aukso medaliais ir šio turnyro nugalėtojų taure.

Sveikiname mūsų gimnazijos komandos žaidėjas: IIa gimnazinės klasės mokines – Bieliūnaitę Aušrą, Bieliūnaitę Ievą, Golovač Sonatą,  8c klasės mokines – Maslauskaitę Austėją, Koniušanec Ulą, Salevič Dominyką, 8b klasės mokinę – Strasevičiūtę Jovitą ir 7a klasės mokines – Jurjevaitę Smiltę ir Malinovskytę Moniką.

Esame labai dėkingi Tarptautinės Amerikos mokyklos Vilniuje bendruomenei už šiltą susitikimą, nuoširdų bendravimą bei rūpestingumą.

Komandos vadovė Ramutė Kontorovičienė

IMG_3723IMG_0974IMG_0955IMG_3714