MŪSŲ GIMNAZIJOS TINKLININKIŲ PERGALĖ TRAKŲ RAJONO 2019–2020 M. M. MOKYKLŲ ŽAIDYNIŲ MERGINŲ TINKLINIO VARŽYBOSE
Paskelbta: 2020 sausio 13
IMG_5317

 

Sausio  9 dieną Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinėje mokykloje vyko Trakų rajono mokyklų žaidynių tinklinio varžybos, kuriose dalyvavo merginos, gimusios 2003 metais ir jaunesnės. Savo jėgas tinklinio aikštelėje išbandyti susirinko penkios rajono tinklininkių komandos: Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinės mokyklos, Trakų Vytauto Didžiojo, Rūdiškių, Lentvario H. Senkevičiaus ir Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijų komandos.

Mūsų gimnazijos atstovės kovėsi įnirtingai, rodydamos geriausius savo įgūdžius, komandinę darną ir azartišką nusiteikimą, tokiu būdu nesuteikdamos jokių vilčių kitoms komandoms nugalėti ar pelnyti pergalę bent viename kėlinyje.  Graži ir įnirtinga sportinė kova vainikavo visas varžybas.

Sveikiname nugalėtojas, aukso medalių laimėtojas: Ic gimnazinės klasės merginas – Maslauskaitę Austėją,  Salevič Dominyką,  Koniušanec Ulą,  Ib gimnazinės klasės merginas – Strasevičiūtę Jovitą,  Vaičiulytę Mantę,  IIa gimnazinės klasės mokinę –Sadovską Sonatą, 8a  klasės mokines – Jurjevaitę  Smiltę, Malinovskytę Moniką, 6b mokinę – Atkočiūnaitę Rūtą, 7a klasės mokines, šiais mokslo metais prisijungusiais prie komandos – Šukelytę Brigitą, Kolendą Aurėją ir Rudytę Ugnę.

Linkime mūsų gimnazijos tinklininkėms sėkmės ir tikimės gražių pergalių Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse bei kitose varžybose.

Komandos vadovė Ramutė Kontorovičienė

IMG_5309IMG_5322