Mūsų gimnazijos tinklininkių pergalė Trakų rajono 2017–2018 m. m. mokyklų žaidynių merginų tinklinio varžybose
Paskelbta: 2018 kovo 12
IMG_1916

Kovo 9 dieną Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinėje mokykloje vyko Trakų rajono mokyklų žaidynių tinklinio varžybos, kuriose dalyvavo merginos, gimusios 2001 metais ir jaunesnės. Savo jėgas tinklinio aikštelėje išbandyti susirinko keturios rajono tinklininkių komandos: Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinės mokyklos, Trakų Vytauto Didžiojo, Rūdiškių ir Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijų komandos. Varžybos vyko rato sistema, visos keturios mokyklų rinktinės žaidė po trejas varžybas. Mūsų gimnazijos atstovės kovėsi įnirtingai, rodydamos geriausius savo įgūdžius, komandinę darną ir azartišką nusiteikimą, tokiu būdu nesuteikdamos jokių vilčių kitoms komandoms nugalėti ar pelnyti pergalę bent viename kėlinyje.  Graži ir įnirtinga sportinė kova vainikavo visas varžybas.

Sveikiname aukso medalių laimėtojas: Ia gimnazinės klasės merginas – Bieliūnaitę  Aušrą,  Bieliūnaitę  Ievą,   Golovač Sonatą,  Rodzevičiūtę Dajaną,  Zalieckaitę Rimgailę,  Vaišvilaitę Adriją; 7c klasės mokines – Maslauskaitę Austėją,  Salevič Dominyką,  Koniušanec Ulą ir  IIIa gimnazinės klasės mokinę – Šapokaitę Brigitą. Taip pat dėkojame IIIa klasės mokinei Tadarovskytei Beatričei už pagalbą teisėjaujant bei nuoširdų savo komandos palaikymą.

Linkime mūsų gimnazijos tinklininkėms sėkmės ir tikimės gražių pergalių Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse varžybose.

Komandos vadovė Ramutė Kontorovičienė

IMG_1878