MŪSŲ GIMNAZIJOS TINKLININKIŲ PERGALĖ TARPTAUTINIAME MERGINŲ TINKLINIO TURNYRE
Paskelbta: 2019 lapkričio 22
IMG_5121

Lapkričio 19 dieną,  mūsų gimnazijos merginų tinklinio komanda vyko į Tarptautinę Amerikos mokyklą Vilniuje, kurioje vyko  Tarptautinis merginų tinklinio turnyras. Šios mokyklos bendruomenė bei tinklinio turnyro organizatorė  dalyves sutiko šiltai ir svetingai bei rūpinosi viso turnyro metu.

Savo jėgas tinklinio aikštelėje išbandyti, be mūsų tinklininkių, susirinko dar keturios komandos, kurios rungėsi rato sistema. Visų komandų tinklininkės žaidė įnirtingai,  rodydamos geriausius savo įgūdžius, komandinę darną ir azartišką nusiteikimą. Graži sportinė kova lydėjo visas rungtynes, kuriose mūsų gimnazijos tinklininkės buvo pranašesnės ir  įveikusios visas komandas, tapo šio turnyro nugalėtojomis. Merginos buvo apdovanotos aukso medaliais ir šio turnyro nugalėtojų taure.

Sveikiname mūsų gimnazijos komandos žaidėjas: IIIa gimnazinės klasės mokines – Bieliūnaitę Aušrą, Bieliūnaitę Ievą, Golovač Sonatą,  Ic klasės mokines – Maslauskaitę Austėją, Koniušanec Ulą, Salevič Dominyką, Ib klasės mokinę – Strasevičiūtę Jovitą ir 8a klasės mokines – Jurjevaitę Smiltę ir Malinovskytę Moniką.

Esame labai dėkingi Tarptautinės Amerikos mokyklos Vilniuje bendruomenei už šiltą susitikimą, nuoširdų bendravimą bei rūpestingumą.

Komandos vadovė Ramutė Kontorovičienė

IMG_5137IMG_5114IMG_5109