MŪSŲ GIMNAZIJOS MOKSLEIVIAI DISKUTAVO APIE MOKESČIUS
Paskelbta: 2018 vasario 12
sdr

Š.m. vasario 12 d. Lentvario M. Šimelionio gimnazijoje vyko IV klasių moksleivių susitikimas su Valstybinės mokesčių inspekcijos Trakų poskyrio atstovais, kuriame moksleiviai diskutavo apie mokesčius, koks yra Valstybinės mokesčių inspekcijos vaidmuo, kuo skiriasi mokesčiai valstybei nuo komunalinių ir kitokių mokesčių, kas atsitinka, kai mokesčiai yra slepiami.

„Aplankyti 100 Lietuvos mokyklų“ – tai Lietuvos mokyklų bendruomenių projektas, kuriuo norima ir toliau skatinti vaikų ir jaunuolių sąmoningumą auginant brandžią, pozityvią visuomenę. Svarbus jaunosios kartos suvokimas, kad piliečių sumokami mokesčiai skiriami Lietuvos gyventojų socialinėms reikmėms, sveikatos apsaugai, švietimui ir mokslui, subsidijoms verslui bei žemės ūkiui, krašto apsaugai, priešgaisrinei apsaugai, policijai, teisėsaugos sistemai, kultūrai, menui, sportui ir kitoms visuomenės reikmėms. Tik sąžiningai mokėdami mokesčius prisidedame prie savo ir valstybės ateities kūrimo“, – kviesdama mokyklų bendruomenes dialogui su mokesčių administratoriumi teigia VMI Mokesčių informacijos departamento direktorė Regina Utkienė.

Projektas skirtas Lietuvos šimtmečiui paminėti.

atkurtailietuvai100-su-sukiu-logo-tamsus-rgb_mazas

Gimnazijos informacija

cof

cof