Mokytojų diena gimnazijoje
Paskelbta: 2020 spalio 5
a1

Tai nuo Jūsų čia taip šviesu,

nuo žodžio šitaip pasakyto,

nuo pagalvojimo balsu:

turbūt ne dėl savęs esu –

esu turbūt dėl kieno nors kito.

(J.Marcinkevičius)

Šiandien gimnazijoje nuo pat ryto ypatinga nuotaika: linksmi sveikinimai, kūrybiška mokinių darbų paroda. Pasveikinti mokytojų į gimnaziją atvyko Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė, ji linkėjo mokytojams stiprybės, kūrybiškumo, sveikatos ir skaitymo džiaugsmo. Gimnazijos direktorė Vida Lesauskienė įteikė merės padėkos raštus už puikų darbą mokytojoms Augenijai Markauskienei, Jolantai Peciukonienei, Henrietai Stachovskienei ir Astai Radimonienei.  Gimnazijos dvyliktokų parengta pamoka mokytojams turėjo aktualią antraštę „Kaukės“ ir skatino pamąstyti, daryti išvadas ir prisiminti.

Sveikiname mokytojus ir linkime gražios Mokytojų dienos!

Gimnazijos informacija

a2 a3 a4 a5 a6 a7 a8 a9 b1 b2