Mokykloje pradeda veikti DofE programa
Paskelbta: 2017 rugpjūčio 31
DOEA_INT_+PROUD_TO_DELIVER

Rugpjūčio mėnesį Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos direktorius Jonas Kietavičius pasirašė sutartį su tarptautine The Duke of Edinburgh‘s International Award (DofE apdovanojimai) programa. Ši programa – pasaulyje gerai žinoma jaunimo mokymosi iš patirties programa, ugdanti atsakingus piliečius ir suteikianti praktinių įgūdžių, kurioje jau dalyvavo daugiau nei 8 milijonai jaunų žmonių iš 140-ies pasaulio šalių.

DofE programoje yra trys apdovanojimų lygmenys: bronzos, sidabro ir aukso. Kiekviename lygmenyje DofE dalyvis išsikelia asmeniškai reikšmingus tikslus kiekvienai veiklai visose programos dalyse. Šie tikslai turi būti pasiekiami ir skatinantys tobulėti, tačiau svarbiausia, jie turi suteikti dalyviui pasiekimo jausmą, kiekvieną kartą kai jie užbaigia tam tikros programos dalies veiklą.

Gimnazijoje programą kuruos anglų kalbos mokytoja Neringa Šakinienė, žygiams vadovaus socialinė pedagogė Natalija Jastrebova.

Gimnazijos informacija