„Mokykla ir darbas“– projektas jungiantis kelias kartas

Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija 2014 – 2016 m. dalyvauja Erasmus+ projekte „Mokykla ir Darbas“, kurį gimnazijoje kuruoja technologijų mokytoja ekspertė dr.Oksana Kietavičienė. Projekto metu bendradarbiauja 6 ES šalys. Šio projekto partneriai: Italija, Belgija, Ispanija, Prancūzija, Rumunija, Lietuva. Projekto tikslas – gerinti mokyklų ir verslo įstaigų bendradarbiavimą vykdant prevencinę veiklą dėl ankstyvojo moksleivių pasitraukimo iš švietimo sistemos ir aktyviau įtraukti darbdavius stiprinant moksleivių motyvaciją tęsti mokymąsi mokykloje. Pristatydamas atvykusius svečius ir projekto idėjas gimnazijos direktorius Jonas Kietavičius kalbėjo apie savo karjeros kelią bei asmenines sėkmes ir patirtis.

Igyvendinant projekto tikslus, vasario 18d. gimnazijoje svečiavosi projekto koordinatorė  Lietuvoje – Lietuvos edukologijos universiteto Profesinių kompetencijų  tobulinimo instituto Kalbų mokymo centro vedėja Irena Navickienė. Siekiant įgyvendinti vieną iš projekto tikslų – interviu su sėkmingai dirbančiais verslininkais, darbdaviais ir garsiais žmonėmis – į gimnaziją buvo pakviestas buvęs gimnazijos mokinys garsus iliuzionistas Rokas Bernatonis.

Su iš Lentvario kilusiu ilizionistu bendravo I-III gimnazinių klasių mokiniai. Rokas Bernatonis papasakojo apie savo gyvenimo būdo ir darbo pasirinkimą, karjeros kelią ir planuojamas tolimesnes veiklas. Gimnazistai uždavinėjo juos dominančius klausimus. Galėjome pasiklausyti ne tik apie įdomų karjeros kelio siekimą, bet ir pasimėgauti Roko Bernatonio atliekamais triukais. Visą reportažą su Roku Bernatoniu galėsite išvysti „Erasmus +“ projekto „Mokykla ir Darbas“ tinklapyje, kurio adresas http://schoolandwork.pixel-online.org/.

Džiaugiamės žinodami, kad projekto veiklose dalyvauja ir Gimnazijos tarybos pirmininkė Danguolė Savickienė – UAB „Autodara“ direktorė, kuri džiaugiasi, kad gimnazija dalyvauja tokiuose  projektuose. D.Savickienė dalinosi savo patirtimi bei patyrimais renkantis ir plėtojant savo karjerą. Gimnazijos tėvų atstovė kalbėjo projekto koordinatorei, kad itin svarbu vertinti patį mokslą ir žinias, nes ne visada gali suplanuoti, kaip pasisuks gyvenimas, o žinios ir praktiniai gebėjimai liks visam laikui.